0

Миколенко успішно дебютував у "Евертоні"

Миколенко успішно дебютував у

Український захисник, вихованець київського "Динамо" Віталій Миколенко провів перший матч на Туманному Альбіоні.

У рамках 1/32 фіналу Кубка Англії "Евертон" на виїзді здолав "Халл Сіті" 3:2 у екстратаймі. У складі "ірисок" весь матч провів український захисник Віталій Міколенко, для якого цей матч став першим у новій команді.

У дебюті зустрічі Миколенко став учасником епізоду, після якого "Халл" відкрив рахунок. Віталій не зумів виграти верхову боротьбу у суперника, котрий і забив гол. Під кінець першого тайму зустрічі український захисник отримав жовту картку.

Основний час матчу завершився внічию 2:2. "Евертон" ще у першому таймі зумів зрівняти, а потім вийти вперед, але після перерви пропустив гол. Додатково перемогу "ірискам" приніс Андрос Таунсенд.

Віталій Миколенко отримав найвищу оцінку за матч у складі "Евертона", тому його дебют можна вважати успішним.

Миколенко став гравцем "Евертона" 1 січня 2022 року, перейшовши з київського "Динамо" за суму більш ніж у 20 мільйонів євро.