Завантажити ще

Зеленський позбавив стипендій гімнастку Анастасію Мотак та її тренера

Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким українську гімнастку Анастасію Мотак та її тренера Олену Біляцьку позбавив стипендій. Відповідний документ опубліковано на сайті глави держави.

- Відповідно до пункту 7 Положення про стипендії президента України для видатних та молодих та перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів, затвердженого указом президента України від 13 листопада 2019 року № 844, позбавити спортсменку Мотак Анастасію Максимівну та тренера Біляцьку Олену Генна президента України, – зазначено у документі.

Анастасії Мотак та її тренеру Олені Біляцькій були призначені стипендії, згідно з указом президента від 21 травня. Причиною такого рішення глави держави не уточнюється. Цей документ набирає чинності з дня його опублікування.

Йдеться про 17-річну спортсменку Анастасію Мотак, яка є національною чемпіонкою України 2020 року зі спортивної гімнастики та входила до складу збірної, яка здобула золоті медалі на чемпіонаті Європи 2020 року. У квітні Мотак виступав на чемпіонаті Європи. Вона пройшла у фінал опорного стрибка та посіла четверте місце.