0
10 травня

Англійська Прем'єр-ліга порадувала голепадом на Різдво

Один із найшикарніших поєдинків видали «Манчестер Сіті» та «Лестер». Команди на двох забили дев'ять м'ячів на «Етіхаді», а могли вдвічі більше – атака цього вечора явно перегравала оборону.

До 25-ї хвилини «лисиці» поступалися 0:4 на полі лідера Прем'єр-ліги. Однак «Лестер» зовсім не виглядав так безнадійно, і після перерви до 63-ї хвилини забив три м'ячі.

Подумалося, що господарі здригнуться і пропустять четвертий, проте вже за три хвилини «Сіті» провів свій п'ятий м'яч – Емерік Ляпорт замкнув подачу з кутового. А наприкінці поєдинку черговий корнер «городян» обернувся голом Стерлінга, який оформив дубль (6:3).

"Манчестер Сіті" здобув третю велику перемогу поспіль і відірвався від другого місця вже на шість очок. Олександр Зінченко провів на полі весь матч.

Прекрасний подарунок на Різдво отримали вболівальники "Арсеналу" та обернувся кошмаром для "Норвіча". «Канарійки» на своєму полі взагалі нічого не показали, при цьому каноніри діяли далеко не на межі можливостей і все одно відправили у ворота Ганна п'ять м'ячів (0:5).

У турнірній таблиці першим йде "Манчестер Сіті" з 47 очками, який випереджає на 6 пунктів "Ліверпуль" (41), у якого гра в запасі. Стільки ж очок (41) у "Челсі".

Інший лондонський клуб "Тоттенхем" здобув трохи скромнішу велику перемогу (3:0) над "Крістал Пелас". "Челсі" на виїзді здолав "Астон Віллу" 3:1, а "Саутгемптон" "Вест Хем" 3:2. І лише "Брайтон" переміг "Бренфорд" у грі з тоталом менше 2,5 - 2:0.