«Прометей» завершив груповий етап баскетбольної Ліги чемпіонів перемогою над «Людвігсбургом»

Баскетбольний клуб 'Прометей' зі Слобожанського здолав "Людвігсбург" з рахунком 71:60 у заключному матчі групового етапу баскетбольної Ліги чемпіонів.

Першу половину матчу український клуб поступився з рахунком 31:34, але наші хлопці видали фантастичну третю чверть, де за десять хвилин набрали на 17 очок більше за суперника. Остання чверть залишилася за колективом Ронена Гінзбурга.

Найкращим у складі українського гранду виявився захисник Кріс Доу — 17 очок, до яких американець додав вісім підбирань.

Прометей заздалегідь гарантував собі третє місце у групі «А», яке дозволяє підопічним Гінзбурга поборотися за путівку до 1/8 фіналу у раунді плей-ін. "Прометей" став першою українською командою, яка зіграє у плей-офф Ліги чемпіонів.

"Людвігсбург" із чотирма перемогами у шести турах посів перше місце у групі і прямо вийшов у 1/8 фіналу.