0

"Прометей" обіграв швейцарський "Фрібург" у 1/16 фіналу жіночого єврокубку ФІБА

Слобожанський "Прометей" провів перший поєдинок проти швейцарського "Фрібурга" у рамках 1/16 фіналу EuroCup Women.

Чинний чемпіон України у важкому матчі здобув перемогу з рахунком 96:82. Ключовою стала четверта чверть, під час якої українська команда оформила переможний ривок – 31:15.

Господарі майданчика зробили 26 втрат і "Прометей" якісно використав помилки суперниць, набравши 40 очок після втрат суперниць. У перших двох чвертях у слобожан були великі проблеми, коли господарки відірвалися в рахунку на 17 очок, але вдала друга частина матчу дозволила нашій команді перемогти.

Найкращим гравцем на майданчику стала баскетболістка національної збірної України Тетяна Юркевічус, яка до 22 очків додала 11 підбирань, 2 перехоплення та 1 блок-шот.

Матч-відповідь проти «Фрібурга» «Прометей» проведе 22 грудня на домашньому майданчику.

EuroCup Women. 1/16 фіналу. Перший матч.

"Фрібург" - "Прометей" - 82:96 (26:15, 26:27, 15:23, 15:31)

«Фрібург»: Кроселі (23), Фора (13), Залі, Жіру (26 + 12 підбирань), Діхіго-Браво (2), Жако (7), Соллбергер, Стоянов, Фогг (11 + 9 підбирань + 5 передач).

«Прометей»: Юркевічус (22 + 11 підбирань), Холмс (22), Дубровіна (8 + 8 передач), Аткінс (21), Дацько (3), Балабан (6), Бабіч (11 + 7 передач), Римаренко ( 3), Горобець, Ігнатченко, Мироненко, Мусієнко.

Новини по темі: Баскетбол Прометей