0

Команда Олександра Зінченка перемогла "Лідс" з непристойним рахунком у чемпіонаті Англії

Команда Олександра Зінченка перемогла

У 17 турі англійської Прем'єр-Ліги "Манчестер Сіті" розгромив "Лідс" 7:0, повторивши рекордний рахунок цього сезону. Раніше "Челсі" з таким результатом виніс "Норвіч".

"Манчестер Сіті" вже третій тур поспіль є одноосібним лідером першості Англії, набравши божевільний хід. Поступившись наприкінці жовтня «Крістал Пелас» (0:2), команда Пепа Гвардіоли вийшла на переможну орбіту, здобувши в АПЛ вже сім перемог поспіль.

Цього разу скорботний був "Лідс". Вже до 13-ї хвилини Фоден та Гриліш відзначилися по разу, господарі не давали Лідсу можливості перейти центр поля. До перерви ще раз відзначився де Брейне. У другому таймі Марез, ще раз де Брейне, який забив найкрасивіший другий гол, Стоунз і Аке знищили своїми результативними ударами «Лідс», який тільки минулого туру ледь не відібрав очки у іншого представника трійки "Челсі".

Українець Олександр Зінченко провів весь матч на полі. Це для нього був п'ятий матч цього сезону в Прем'єр-Лізі.

"Манчестер Сіті" з 41 очком в активі випереджає на 4 очки "Ліверпуль", який має матч у запасі.