0
Завантажити ще

"Реал" відірвався від "Барселони" у чемпіонаті Іспанії на 18 очок

У мадридському дербі "Реал" обіграв "Атлетіко" у матчі 17-го туру чемпіонату Іспанії (2:0). Команда Карло Анчелотті продовжила переможну серію до 10 ігор у всіх турнірах.

У дебюті гри відзначився Бензема, що відновився, йому асистував Вінісіус. На перерву команди пішли з мінімальним розривом у рахунку. Після паузи картина повторилася, знову забив «Реал». Причому вже без Бензема, якого замінили у перерві. Знову відзначився гольовою передачею Вінісіус, яку замкнув Асенсіо.

Завдяки цій перемозі "королівський клуб" впевнено лідирує у турнірній таблиці, випереджаючи "Севілью", що йде другою, на вісім очок. У "Севільї", втім, є гра в запасі. "Бетіс" відстає від "Мадрида" на 9 балів, "Атлетіко" - на 13, а "Барселона" - на 18. "Атлетіко" та "Барса" при цьому також провели на один матч менше "Реала".

"Барселона" продовжує буксувати. Після домашньої поразки від "Бетісу" 0:1 каталонці не змогли обіграти на виїзді скромну "Осасуну" 2:2. Раніше "Барселона" вперше за 21 рік не змогла подолати груповий етап Ліги чемпіонів.

Новини по темі: Барселона Реал