0

"Київ-Баскет" переміг бельгійський "Антверпен" у другому груповому етапі Кубка Європи ФІБА

Ще один український баскетбольний клуб продовжує успішну ходу у єврокубках. У стартовому поєдинку другого етапу Кубка Європи ФІБА "Київ-Баскет" подолав бельгійський "Антверпен" – 90:82.

Українські баскетболісти впевнено увійшли до гри з бельгійськими гостями. Киянам вдалося швидко захопити стартову перевагу та виграти першу чверть 23:20.

Але головний прорив стався в другій десятихвилинці. Ключовим фактором стала істотна перевага у реалізації. Зокрема, за триочковими у першій половині господарі майже вдвічі випередили гостей. Загалом кияни здобули 17 очок запасу за першу половину.

Після великої перерви перебіг гри трохи змінився. У господарів збився приціл, а гості посилили гру та додали агресії в атаці, але кияни переможний результат утримали.

Київ-Баскет також зіграє з Крайльсхаймом та Реджо-Емілією. Ще два тури відбудуться у грудні, решта – у січні та лютому.

Новини по темі: Баскетбол Київ-Баскет