0

Старікова виграла етап Ліги чемпіонів

Срібний призер Олімпійських Ігор у Токіо Олена Старікова виграла змагання у кейріні на фінальному етапі Ліги чемпіонів UCI у Великій Британії.

25-річна трекова велогонщиця у фіналі змагань, що проходили у Лондоні, випередила канадку Келсі Мітчелл та Марту Байону з Колумбії.

У загальному заліку Ліги чемпіонів Старікова посіла п'яте місце. Лігу виграла німкеня Емма Хінце, яка не дозволила Старіковій пробитися до фіналу змагань у спринті.

25-річна Старікова - срібна призерка Олімпіади-2020 у спринті та чемпіонка Європи-2020 у кейріні.

Пізнавальна інформація про Старікову:

- Народилася у Харкові, але тренується та живе у Львові

- відмовилася виступати за Азербайджан

– Вважає, що велосипедистами народжуються. Почала кататися з 5-6 років, але до секції велоспорту прийшла у 13 років

- Вибрала велотрек, а не велоспорт з однієї простої причини: на треку завжди тепло, не ллє дощ, чисті ноги, не обляпані брудом.