0
26 квiтня

"Шахтар" виніс "Львів" 6:1. Мудрик оформив хет-трик із передач і заробив пенальті

У стартовому матчі 17-го туру донецький "Шахтар" на НСК "Олімпійський" розгромив ФК "Львів" 6:1.

Донецький "Шахтар" продовжує впевненою ходою йти у чемпіонаті України. Після нічиєї з "Динамо" 0:0 рівно два місяці тому гірники вже здобувають сьому перемогу поспіль, третю з них – велику. Цього разу постраждав "Львів".

Хоча нічого не віщувало лиха. Гості першими відкрили рахунок у грі, гарним м'ячем відзначився Ернест Антві. "Шахтар" зумів зрівняти рахунок лише під завісу першого тайму. Мудрик заробив пенальті, який реалізував Тете.

На початку другої половини з передачі Мудрика Педрінью вивів гірників уперед. Рахунок 2:1 тримався до 77-ї хвилини, а потім "Львів" посипався та пропустив чотири м'ячі. Героєм зустрічі став 20-річний блондин Михайло Мудрик, який віддав три гольові та заробив у першому таймі пенальті. М'ячами відзначилися Бондаренко, Марлос (з пенальті), Степаненко та Конопля.

Це вже друга така перемога гірників у цьому чемпіонаті з таким рахунком. Раніше донеччани 6:1 винесли "Зорю"/

Шахтар - ПФК Львів 6:1
Голи: Тете, 45 (пен.), Педрінью, 55, Бондаренко, 77, Марлос, 84 (пен.), Степаненко, 87, Конопля, 90 - Ернест, 17

Шахтар: Трубін - Додо, Марлон, Матвієнко, Корнієнко (Соломон, 59) - Степаненко, Маркос Антоніо (Конопля, 85) - Тете (Марлос, 73), Судаков (Сікан, 59), Мудрик - Педрінью (Бондаренко, 74).

ПФК Львів: Ільющенков – Романчук, Лєка, Махмутовіч – Бусько (Зозуля, 85), Довгий (Чір'як, 46), Політило, Якімець – Ременяк (Грисьо, 58), Шина (Нич, 57), Антві (Семенів, 70).

Попередження: Мудрік, Педріньйо — Довгий

На 83-й хвилині було вилучено Енеса Махмутовича (ПФК Львів) (грубе порушення).

Новини по темі: Шахтар Марлос Тітці