0

Кріштіану Роналду забив 800-й гол у кар'єрі!

Португальський бомбардир "Манчестер Юнайтед" відзначився дублем у ворота лондонського "Арсеналу" та підкорив нову вершину за забитими голами.

У 14-му турі англійської Прем'єр-Ліги "червоні дияволи" здолали "Арсенал" з рахунком 3:2. «Каноніри» змогли забити вже на 14-й хвилині, але згодом «МЮ» переламав перебіг зустрічі та довів справу до успіху.

Головним героєм поєдинку, звичайно, став не хто інший, як Кріштіану Роналду, який забив два м'ячі. На влучний удар Роналду (800-й у його кар'єрі) гості відповіли пострілом Едегора. Проте на 70-й хвилині було забито вирішальний м'яч. Все той же Едегор упустив екс-півзахисника "Шахтаря" Фреда у штрафному майданчику, і Роналду з пенальті оформив дубль.