0

Відбір ЧС-2023. Чоловіча баскетбольна збірна України розгромила Північну Македонію

Чоловіча збірна України провела перший домашній поєдинок у відбірному циклі до чемпіонату світу-2023.

Це була вже друга зустріч у цьому відборі. Напередодні наша збірна зазнала образливої поразки в Грузії. До початку четвертої чверті Україна вела у рахунку, але в заключну десятихвилинку грузини зробили ривок та перемогли 88:83.

Зважаючи на цей результат, команді Айнарса Багатскіса в жодному разі не можна було програвати в цьому поєдинку.

Матч пройшов у київському "Палаці Спорту" і прикро, що він був заповнений лише наполовину. Серед віп-гостей матч відвідали найкращий український баскетболіст у минулому Станіслав Медведенко та легенда київського "Динамо" Владислав Ващук.

Перша половина зустрічі далася дуже важко нашим баскетболістам, і на велику перерву гості пішли з перевагою у чотири очки (30:34). Однак після паузи наші заграли так, наче їм пообіцяли подвійну премію. Чудовий матч провели Лукашов та Сидоров, які набрали на двох 26 очок і здійснили 7 перехоплень. Ну і, безумовно, наш центровий Артем Пустовий, який цього сезону змінив "Барселону" на "Гран Канарію". Останню чверть наші хлопці завершили з різницею +15 та здобули впевнену перемогу 78:61.

Наступний матч відбору на чемпіонат світу-2023 Україна проведе на виїзді проти Іспанії 24 лютого.

Після групового етапу боротьбу за путівки на ЧС продовжать три найсильніші збірні з кожної групи. За результатами другого кола кваліфікації буде сформовано чотири шістки і три найкращі збірні з кожної групи стануть володарями ліцензій від Європи на чемпіонат світу-2023.

Україна – Північна Македонія – 78:61 (14:17, 16:17, 19:13, 29:14)
Україна: Пустовий (18 очок+5 підбирань+1 перехоплення), Лукашов (13+7+3), Сидоров (13+4 перехоплення), Липовий (12+4+1), Павлов (9+3+2), Петров (6+7+4), Близнюк (4+6+4), Зотов (3+1), Рендл (0), Санон (1 підбір+1 перехоплення).

Північна Македонія: Крстевський (14+4+2), Уайлі (12+9), Мекич (10+3+1), Маслінко (7+6), Стояновський (6), Робев (4+1+2), Сімич (3+2+1), Ніколов (3+4+6), Стаїч (2+1+3), Магдевський (2 підбирання+2 перехоплення).