16 серпня
Завантажити ще

"Київ-Баскет" переміг болгарський "Рілскі" та вийшов у другий раунд Кубка Європи ФІБА

У заключному матчі першого раунду турніру "Київ-Баскет" розгромив болгарський "Рілскі" - 84:62.

Провідний болгарський клуб останнім часом мав славу незручного суперника для "Київ-Баскету". "Рілскі" виніс киян минулого сезону Кубка Європи ФІБА і виграв у команди Багатскіса з різницею в 16 очок у домашньому матчі цього сезону турніру.

Цього разу команда Айнарса Багатскіса забезпечила собі комфортний заділ у 20 очок вже до великої перерви, утримавши перевагу у другій половині поєдинку.

Найкращим у складі киян став Бернард Томпсон, який набрав 28 очок. 11 очок – у Андрія Войналовича.

Поєдинки другого раунду Кубка Європи стартують 8 грудня. У чвертьфінал вийдуть по дві найкращі команди з чотирьох груп. У період з 8 грудня до 9 лютого "Київ-Баскет" проведе шість матчів проти німецького "Кральсхайма", італійської "Реджани" та бельгійського "Антверпу".

Новини по темі: Баскетбол