0

Жіноча баскетбольна збірна України перемагає Фінляндію у відборі до ЧЄ-2023

Жіноча збірна України обіграла у Гельсінкі Фінляндію 77:71 у відбірному матчі чемпіонату Європи-2023 з баскетболу.

Найрезультативнішою баскетболісткою матчу на майданчику стала українка Аліна Ягупова, яка набрала 31 очко.

Ця перемога стала для українок другою у відборі. У стартовій грі у Києві підопічні Срджана Радуловича зуміли обіграти віце-чемпіонок Європи француженок із рахунком 90:71. 24 листопада українські баскетболістки зіграють проти Литви.

Таким чином, Україна виграла другий матч поспіль і закріпилася на першому місці у групі В. Україна з 4 очками очолює турнірну таблицю, у Литви та Фінляндії по 2 пункти, у Франції – 1.

На Євробаскет-2023 потраплять переможці груп та чотири з десяти найкращих збірних, які фінішували другими. У наступних поєдинках українська збірна 24 листопада зустрінеться із Литвою, а 27 листопада зіграє із Францією.

Фінляндія - Україна 71:77 (13:23, 18:17, 22:19, 18:18)

Фінляндія: Коскіміес 2, Куйєр 25+11 підбирань, Лехторанта 5+9 передач, Сандвік 7, Холопайнен 4 - старт; Пеконен 14, Аарнісало 4, Паундс 8, Пеландер 2, Піртенен 0, Віїта 0.

Україна: Дубровіна 5+7 підбирань + 6 передач, Ягупова 31+7 передач, Малашенко 10+6 підбирань, Філевич 4+5 підбирань, Юркевичус 16+8 підбирань - старт; Уро-Нілі 4, Шматова 2, Рульова 3, Завидна 2, Гаврильчик 0.