0
Завантажити ще

«Київ-Баскет» поступився ізраїльському «Хапоелю» у Кубку Європи ФІБА

Столичний баскетбольний клуб «Київ-Баскет» у рамках п'ятого туру Кубка Європи ФІБА поступився ізраїльській команді «Хапоель Ейлат» – 62:71. Команда Багатскіса опустилася на друге місце у турнірній таблиці.

У разі перемоги український колектив кваліфікувався б до наступного раунду Кубку Європи ФІБА. Однак навіть поразка у цьому матчі залишала шанси на вихід.

З перших хвилин поєдинку гості з Ізраїлю стали домінувати та повели у рахунку 14:3. У такому режимі і продовжився поєдинок - "Хапоель" тримав дистанцію, а в нашому активі є лише виграна третя чверть, притому що відсоток шлюбу за штрафних та триочкових кидків зашкалював.

Для виходу з групи потрібно будь-що-будь 17 листопада перемагати «Рілскі Спортист», або сподіватися на удачу.

«Київ-Баскет» (Україна) – «Хапоель Ейлат» (Ізраїль) – 62:71 (14:16, 11:12, 21:20, 15:23).

«Київ-Баскет»: Скапінців (10), Вашингтон (10+11 підбирань), Кеффі (7+7 передач), Войналович, Вудсон (3), Гарретт (15+7 підбирань), Анікієнко (9), Томпсон (8) ), Тіртишник.

Новини по темі: Баскетбол Київ-Баскет