0
24 квiтня

"Шахтар" нарешті забиває в Лізі чемпіонів, але мінімально поступається у Мадриді

Донецький "Шахтар" у рамках четвертого туру Ліги чемпіонів поступився на "Сантьяго Бернабеу" мадридському "Реалу" 1:2.

Після поразки у Києві 0:5 донецькому "Шахтарю" для збереження надій на продовження боротьби в Лізі чемпіонів потрібно було набирати очки в Мадриді. Наставник гірників Роберто де Дзербі вирішив не зраджувати собі і зіграв у відкритий атакуючий футбол із 13-кратним володарем ЛЧ.

Італієць здивував стартовим складом, випустивши з перших хвилин 20-річного Михайла Мудрика, а не Соломона. І треба сказати, молодий український талант зіграв вище за усілякі похвали, заслуживши оплески мадридських уболівальників, коли залишав поле у другому таймі.

"Шахтар" провів чудовий перший тайм. Незважаючи на пропущений м'яч від Бензема, помаранчево-чорні відігралися (гол провів нападник Фернандо) та мали ще низку моментів, але не забили. Зокрема, Алан Патрік влучив у штангу.

У другій половині гра заспокоїлася, і за рівної гри позначився клас мадридського клубу. "Шахтар" невдало зіграв в обороні та вдруге пропустив м'яч від француза Бензема. Перший гол він теж забив після помилки Трубіна-Марлона.

"Шахтар" поступився та з 1 очком замикає турнірну таблицю і тепер у найкращому разі може розраховувати на третє місце у групі.

Реал - Шахтар 2:1
Голи: Бензема, 14, 61 - Фернандо, 39

Реал: Куртуа - Карвахаль (Начо, 66), Мілітао, Алаба, Менді - Кроос, Каземіро, Модріч - Васкес, Бензема (Йовіч, 79), Вінісіус.

Шахтар: Трубін - Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі - Майкон, Степаненко (Судаков, 80) - Тете (Марлос, 80), Патрік (Маркос Антоніо, 80), Мудрик (Соломон, 71) - Фернандо (Дентінью, 86).

Попередження: Менді, Каземіро - Дентінью

Новини по темі: Шахтар програв