20 червня
Завантажити ще

Красуня Дар'я Білодід показала свої перші фото на татамі на честь Всесвітнього дня дзюдо

Красуня Дар'я Білодід показала свої перші фото на татамі на честь Всесвітнього дня дзюдо
Фото: Instagram \Дар'я Білодід.

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід, яка принесла Україні першу медаль у Токіо-2020, привітала суперників, колег за татамі та шанувальників з Всесвітнім днем дзюдо, який відзначається 28 жовтня. Раритетні дитячі фото чемпіонка світу розмістила 28 жовтня в інстаграмі.

- Маленькі кроки до великих мрій, - озвалася підбір Дар'я. Фото підібрані із змістом: закінчується "карусель" в інстаграмі фотографією вже дорослої Білодід із бронзовою медаллю Олімпійських Ігор у Токіо.

Раніше повідомлялося, що Білодід та Жан Беленюк потренувалися разом та провели коротку сутичку на килимі. Також ми писали про те, що Дар'я Білодід ділилася з підписниками гарячими фото з відпочинку після Олімпіади.

Фото
Фото
28 Жовтня 202116:39

Дар'я Білодід виступає у категорії до 48 кг. Вона є наймолодшою дворазовою чемпіонкою світу в історії дзюдо. У Токіо вона програла бій у півфіналі і задовольнилася бронзою. Це була перша медаль, завойована на Іграх у Японії українською збірною.

Білодід зізнавалася, що мріяла лише про золото, була розчарована і хотіла відмовитися від бою за 3-е місце, але все ж таки зібралася і виграла її заради мами з татом. Тепер Білодід, яка нещодавно відсвяткувала 21 день народження, пов'язує мрії про олімпійське золото з Іграми в Парижі-2024.

Крім того, Дар'я була визнана найкрасивішою спортсменкою-учасницею Ігор у Токіо.