Завантажити ще

Як виглядатимуть медалі зимової Олімпіади-2022 у Пекіні

Як виглядатимуть медалі зимової Олімпіади-2022 у Пекіні
Фото: Instagram\Пекін-2022

Організаційний комітет зимових Олімпійських ігор-2022 у Пекіні показав дизайн медалей, які отримуватимуть спортсмени, які зійдуть на п'єдестал. Організатори в Інстаграмі 26 жовтня представили дизайн медалей для Олімпійських та Паралімпійських ігор.

На лицьовій стороні медалей – логотип п'яти олімпійських кілець, навколо якого повна назва Олімпіади-2022 англійською мовою. У центрі задньої частини медалей вигравірувано емблему Ігор та повну назву Олімпіади китайською мовою. Також ця сторона прикрашена кільцями, на яких розташовано 24 точки, що символізує зоряне небо та гармонію між людиною та природою.

Коробки для медалей виготовлені з бамбука, що, на думку організаторів, «підкреслює особливості китайської культури та відповідає концепції екологічних Олімпійських ігор».

Фото
Фото
26 Жовтня 202120:13

Олімпійські ігри у Пекіні відбудуться з 4 по 20 лютого 2022 року.

Раніше повідомлялося, що медалі Олімпійських ігор у Токіо були виготовлені з перероблених смартфонів, гаджетів та побутової техніки. Таким чином, організатори минулої Олімпіади також хотіли привернути увагу до проблем з екологією.