Перший футболіст на мільярд.

Каталонська "Барселона" домовилася про новий контракт із головним своїм талантом - 18-річним Ансу Фаті.

Угоду з футболістом буде подовжено до 30 червня 2027 року. Процедура підписання документу призначена на 21 жовтня. У договорі буде прописана сума відступних у розмірі 1 мільярд євро.

Фаті є вихованцем клубної академії, він дебютував в основній команді у 2019 році.

У поточному сезоні іспанець, народжений в Бісау, забив 2 голи за 3 матчі в Ла Лізі. У грі проти київського "Динамо" він вийшов на заміну в другому таймі.

Ансу Фаті - іспанський та гвінейський професійний футболіст. Виступає за «Барселону». Народився 31 жовтня 2002 року в місті Бісау, Гвінея-Бісау. Він став наймолодшим дебютантом «Барселони» за останні 78 років. Свій перший гол за команду забив 31 серпня 2019 року в матчі проти «Осасуни». Фаті став наймолодшим голеадором в історії «Барселони» і третім в історії іспанської першості. Через важку травму пропустив майже увесь минулий сезон.

3 вересня 2020 дебютував за збірну Іспанії в грі проти Німеччини, ставши наймолодшим дебютантом збірної з 1936 року (у віці 17 років 308 днів), поступившись за цим показником лише Анхелю Суб'єті (17 років 263 днів).

Фаті - автор наймолодшого гола в історії збірної Іспанії (у віці 17 років 311 днів). Фаті відзначився у грі зі збірною України на 32-й хвилині і зробив рахунок 3: 0 на користь «червоної фурії».