0

Луганська "Зоря" крупно бита "Ромою" Жозе Моурінью

Луганська

У матчі другого туру групового раунду Ліги конференцій луганська "Зоря" поступилася на своєму полі італійській "Ромі" (0: 3), яку тренує титулований португальський тренер Жозе Моурінью.

Гості відкрили рахунок вже на сьомій хвилині, коли Стефан Ель-Шаараві відзначився з передачі Ебріми Дарбо. Різниця в один гол зберігалася до 66-ї хвилини, після чого англійці (екгравці МЮ і Челсі) Кріс Смоллінг і Таммі Абрахам двома м'ячами довели рахунок до розгромного.

"Рома" з двома перемогами в двох турах очолює таблицю групи «C». "Зоря" з двома поразками посідає останнє місце.

У третьому турі луганчани відправляться в гості до болгарського ЦСКА (Софія), а "Рома" на виїзді зіграє проти норвезького "Буде-Глімт".

Зоря - Рома 0: 3
Голи: Ель-Шаараві, 7, Смоллінг, 66, Абрахам, 68.

Зоря: Мацапура - Фаворов, Імереков, Цвєк, Хомченовський - Булеца (Крістіан, 69), Назарина, Кочергін - Кабаєв (Луньов, 83), Громов, Аллахьяр (Шахаб, 69).

Рома: Патрісіу - Ібаньєс, Кумбулла, Смоллінг, Калафйорі - Дарбо (Діавара, 70), Крістанте - Перес (Дзаньйоло, 62), Пеллегріні (Вільяр, 77), Ель-Шаараві (Майораль, 78) - Шомуродов (Абрахам, 62).

Попередження: Кумбулла, Патрісіу