0

"Баварія" знищила "Динамо" в Мюнхені

У другому турі групового раунду Ліги чемпіонів українські команди знову не забили. Тільки якщо донецький "Шахтар" добився позитивного результату в грі з "Інтером" (0: 0), то чемпіон України безхарактерно поступився мюнхенській "Баварії" (5: 0).

Звичайно, перемога "Баварії" виглядала очікуваною, проте хотілося побачити від "Динамо" хоч якийсь опор. На жаль. За весь матч хіба що можна згадати момент уругвайця де Пени в першому таймі, поза тим на полі була одна команда.

"Баварія" вирішила результат поєдинку до середини першого тайму. Двічі відзначився польський нападник Роберт Левандовскі, в одному випадку він реалізував пенальті за гру рукою капітана динамівців Сергія Сидорчука.

Після перерви господарі діяли відверто розслаблено, але змогли відзначитися ще тричі, по одному голу на свій рахунок записали Гнабрі, Сане і Ерік Максім Шупо-Мотінг. Причому Ерік вже звично з'являється на полі замість Левандовскі, а потім обов'язково вражає ворота опонента.

У наступному турі мюнхенська "Баварія" зіграє в гостях у лісабонської "Бенфіки", а київське "Динамо" відправиться в гості до каталонської "Барселони".

Баварія - Динамо Київ 5: 0
Голи: Левандовскі, 12 (пен.), 27, Гнабрі, 68, Сане, 74, Шупо-Мотінг, 87

Баварія: Нойєр - Зюле, Упамекано, Ернандес, Девіс (Павар, 79) - Кімміх, Горецка (Забітцер, 80) - Гнабрі (Мусіала, 79), Мюллєр, Сане (Сарр, 80) - Левандовскі (Шупо-Мотінг, 79).

Динамо Київ: Бущан - Тимчик (Кендзьора, 46), Забарний, Шабанов, Миколенко - Шапаренко (Шепелєв, 46), Сидорчук, Андрієвський - Циганков (Караваєв, 70), Гармаш (Супряга, 70), Де Пена.

Попередження: Ернандес - Тимчик.