0

Малиновський відзначився першою результативною дією в сезоні

У зустрічі п'ятого туру чемпіонату Італії «Аталанта» обіграла на своєму полі «Сассуоло» 2: 1, і в перемозі безпосередню участь узяв український півзахисник бергамасків Руслан Малиновський.

Рахунок у матчі був відкритий вже на третій хвилині завдяки Робіну Госенсу, а асистував йому Руслан Малиновський. Для 28-річного футболіста це всього лише перша результативна дія в нинішньому сезоні за " Аталанту ".

Руслан Малиновський в цьому сезоні ще не забивав

Виконуючий обов'язки головного тренера збірної України Олександр Петраков не включив Руслана Малиновського в команду на матчі відбору на ЧС-2022 проти Фінляндії та Боснії і Герцеговини.

Руслан Малиновський - півзахисник італійської «Аталанти» і збірної України. Народився 4 травня 1993 року в Житомирі. Вихованець донецького «Шахтаря», але за першу команду гірників не провів жодного матчу. За «Аталанту» виступає з 2019 року, куди перебрався з бельгійського «Генка». За збірну України провів 43 матчі, забив 6 м'ячів. Чвертьфіналіст Євро-2020, на турнірі провів 4 матчі. Одружений. Має 2-річну дочку Олівію.