0
Завантажити ще

Баскетбольний "Прометей" обіграв російську "Парму" і вийшов в Лігу чемпіонів

Баскетбольний

Баскетбольний клуб " Прометей " з Кам'янського, заснований тільки три роки тому, вийшов в груповий етап розіграшу Ліги чемпіонів. У матчі за вихід в ЛЧ український клуб російську " Парму ".

Чемпіон України впевнено виграв першу половину зустрічі, пішовши на перерву з перевагою в 13 очок. У третій чверті "Парма" переламала хід поєдинку і вийшла вперед. Однак у фінальній 10-хвилинці "Прометей" зумів повернутися в гру і здобути важку перемогу, а разом з нею і путівку в груповий раунд Ліги чемпіонів.

На шляху до фіналу кваліфікації ЛЧ " Прометей " переміг також болгарський "Левські" (96:56) і чеську " Опаву " (100: 78).

"Прометей": Харрісон 20 очок + 6 підбирань, Еванс 6, Доу 4 + 4 передачі, Стефенс 20 + 5 підбирань, Сидоров 3 - старт, Петров 6 + 7 підбирань, Лукашов 3, Липовий 3, Кемпбелл 2 + 6 підбирань, Бєліков.

Суперниками "Прометея" на груповому етапі стануть іспанське "Тенеріфе", італійський "Сассарі" і німецький "Людвігсбург".