0

Луганська "Зоря" з поразки стартувала в Лізі Чемпіонів

Луганська

У дебютній грі групового етапу історичного розіграшу Ліги Конференцій луганська " Зоря " програла чемпіону Норвегії "Буді-Глимт" 1: 3.

Перед грою український клуб зіткнувся з кадровими проблемами. У Норвегію луганчани полетіли без свого основного голкіпера Микити Шевченка, а також без іранського форварда Захеді Шахаба, а перед самим початком матчу травму отримав Жуніньо, якого замінив Ігор Снурніцин, вперше вийшов в стартовому складі.

У першій половині зустрічі господарі володіли територіальною перевагою, але команди пішли на перерву без забитих голів. У другому таймі норвежці ударно провели перші п'ять хвилин, протягом яких забили двічі. Остаточно добив команду Віктора Скрипника на 60-й хвилині Амаль Пеллегріно. Зоря змогла відповісти тільки голом престижу Артема Громова в компенсований час.

Після першого ігрового дня квартет "С" очолила " Рома ", яка в паралельному матчі розгромила софійський ЦСКА (5: 1). У 2-му турі "Зоря" зіграє з " Ромою " 30 вересня. "Буде-Глимт" зустрінеться з ЦСКА.

Буді-Глимт - Зоря 3: 1

Голи: Салтнес, 48, Сольбаккен, 49, Пеллегріно 60 - Громов 90 + 1

Буді-Глимт: Хайкін - Сампстед, Моє, Лод (Хейбротен, 89), Бьоркан (Конрадса, 79) - Брустад-Фет (Ветлесен, 69), Берг, Сальтнес - Сольбаккен (Мугіша, 89), Пеллегріно (Коомсон 79), Ботхейм.

Зоря: Мацапура - Хомченовський (Алефіренко, 90), Вернидуб, Цвек (Імереков, 90) Снурніцин, - Назарин, Булеца (Луньов, 70), Кочергін - Аллахьяр (Фагундес, 70), Кабан (Овусу-Фрімпонг, 90), Громов.