30 червня
Завантажити ще

Зеленський заявив, що ЗСУ поступово звільняють Херсонщину від військових Росії

Зеленський заявив, що ЗСУ поступово звільняють Херсонщину від військових Росії
Фото: President.gov.ua

Ситуація на фронті залишається без значних змін, найскладніша ситуація – у Луганській області. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму зверненні до українців.

- Ситуація на передовій – без суттєвих змін. За допомогою тактичних рухів українська армія посилює захист у Луганській області – там справді зараз жорсткіша. Окупанти дуже серйозно тиснуть і на Донецькому напрямку, - сказав президент.

За його словами, на Харківщині росіяни цинічно обстрілюють села та міста, але результатів не отримують. Тим часом, українські захисники поступово звільняють Херсонську область від росіян.

- На Харківщині – жорстокі та цинічні російські артилерійські обстріли. Вони нічого не дадуть окупантам, але російська армія глуха до будь-якої раціональності. Просто руйнує, просто вбиває – показує таким чином своє командування, що начебто не стоїть на місці. На півдні захищаємо нашу Миколаївщину, наше Запоріжжя, поступово звільняємо Херсонщину.

Росія вторглася в Україну 24 лютого, оголосивши про якусь "спеціальну військову операцію". Російські війська бомбять українські регіони, у тому числі – житлові будинки, намагаючись захопити нашу країну. З початку вторгнення Росії Херсонська область перебуває під окупацією російських солдатів. На межах області точаться бої. Не менш складна ситуація на Луганщині – там зараз триває важка боротьба за українські села та міста.