Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Зеленський скликав Ставку Головнокомандувача - обговорили закупівлю дронів та РЕБ

Зеленський скликав Ставку Головнокомандувача - обговорили закупівлю дронів та РЕБ
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Український лідер Володимир Зеленський у четвер, 4 квітня, провів чергове засідання Ставки Верховного головнокомандувача. Обговорили серед іншого ситуацію на фронті, закупівлю засобів РЕБ та безпілотників і протидію повітряним ударам російських терористів. Про це повідомляє Telegram-канал глави держави.

– Основні питання – фронт, безпілотники, засоби РЕБ та протиповітряна оборона, – написав президент. - Доповідь Головкома Олександра Сирського щодо ситуації на основних напрямках. Результати стабілізаційних дій, завдяки яким вдалося зупинити просування російських оккупантів. Дані досліджень про подальші плани ворога і наші дії у відповідь.

Також на Ставці було заслухано звіти міністра оборони Рустема Умєрова про виконання контрактів на закупівлю безпілотників та систем радіоелектронної боротьби (РЕБ). Крім того, йшлося також про підготовку нових угод. Президент доручив надати аналогічні звіти з ракетної програми.

Також начальник Генштабу Анатолій Баргілевич доповів про боротьбу з  російським повітряним тероризмом, результати використання РЕБ, мобільних вогневих груп та ППО. Президент дав низку доручень з подальшого вдосконалення наших тактик.