Завантажити ще

Залужний: Знищимо всіх, хто прийде - чи добровільно, чи за мобілізацією

Залужний: Знищимо всіх, хто прийде - чи добровільно, чи за мобілізацією
Фото: facebook.com/CinCAFU

Генерал Валерій Залужний прокоментував часткову мобілізацію у Росії. За словами головнокомандувача ЗСУ, військові знищать всіх, хто прийде в Україну зі зброєю.

- Жодні заяви військово-політичного керівництва країни-агресора не вплинуть на нашу готовність боротися за свою свободу. Ми знищимо всіх, хто зі зброєю прийде на нашу землю - чи добровільно, чи за мобілізацією. Тримаймо стрій! Перемога буде за нами! - йдеться у телеграм-каналі Залужного.

Головнокомандувач ЗСУ зазначив, що зараз сотні тисяч чоловіків та жінок захищають країну. Загалом Україна 8 років і 7 місяців стримує збройну агресію РФ. Повномасштабний наступ противника не злякав, а обʼєднав країну.

Міністр оборони України Олексій Резніков запропонував росіянам вирішити математичне завдання. У своєму твіттері він заявив, що за сім місяців війни в Україні побували 150 тисяч російських військових, з них 55 тисяч загибли. Кількість постраждалих - втричі більша. То скільки буде продовжуватися війна, якщо в Україну приїдуть ще 300 тисяч резервістів.

Зранку часткову мобілізацію в Росії обʼявив президент країни Володимир Путін. За словами міністра оборони РФ Сергія Шойгу, на війну в Україну поїдуть 300 тисяч резервістів.