26 жовтня
Завантажити ще

Відстороненого главу правління Укрексімбанку відправили під нічний домашній арешт

Відстороненого главу правління Укрексімбанку відправили під нічний домашній арешт
Фото: Фейсбук Мецгера

Відстороненого главу правління Укрексімбанку Євгена Мецгера відправили під нічний домашній арешт. Запобіжний захід йому обрав Голосіївський районний суд Києва, повідомляє " Сегодня ".

Мецгеру інкримінують перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та незаконне утримання людей (ч.ч. 1, 3 ст. 171, ч. 2 ст. 146 КК України).

Керівнику пресслужби банку Володимиру Пікалову також обрали запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Суд повинен визначити запобіжний захід для керівника служби безпеки банку Ігоря Тельбізова.

4 жовтня журналісти програми «Схеми» заявили в поліцію про напад на знімальну групу під час інтерв'ю в кабінеті голови правління державного банку. На опублікованому програмою відео Мецгер, Пікалов та Тельбізов утримують оператора і журналіста в кабінеті, поки айтішники банку не видалять записи з їх камери (їх потім відновили). Інтерв'ю попросили перервати через неузгоджене питання про кредит фірмі, яка веде діяльність в так званій "ДНР".

Через суспільний резонанс Євгена Мецгера усунули, ще двох "героїв" відео звільнили. В Укрексімбанку заявили, що до документів, які цікавили журналістів, питань немає, а можливою роботою фірми в "ДНР" повинна займатися СБУ.