Завантажити ще

В Офісі президента спростували фейк про запровадження в Україні воєнного стану через вторгнення РФ

В Офісі президента спростували фейк про запровадження в Україні воєнного стану через вторгнення РФ

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Україна не планує вводити у країні воєнний стан через можливу загрозу вторгнення Росії, а всі чутки є фейком, що поширюється проросійськими інтернет-ресурсами. Про це пише "РБК-Україна".

"Його підхопили і деякі українські діячі, які намагаються привернути до себе увагу і не здатні вигадати нічого кращого, ніж розносити фейки. Україна обороняється вже не перший рік без такого специфічного політико-юридичного стану, як воєнний стан. І не вважає за потрібне застосовувати його наразі - навіть на тлі наявної інформації про загрозливу військової активності на території Росії поблизу наших кордонів", - заявив Подоляк.

Як зазначено у повідомленні, радник глави Офісу президента закликав російську сторону перенаправити кошти, які витрачаються на підтримку загроз сусіднім державам та Європі, на соціальну підтримку своїх громадян.

Про те, що РФ планує наступ на територію України, заявив на початку листопада начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов. Чиновник оприлюднив схему, за якою російські військовослужбовці можуть розпочати вторгнення. За його словами, атака, яку готує Росія, буде набагато руйнівнішою, ніж будь-яка раніше в конфлікті, що розпочався у 2014 році. Також Буданов назвав приблизний термін вторгнення РФ в Україну - кінець січня або початок лютого.