Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У «Дії» тепер можна подати заяву про пошкоджене РФ майно

У «Дії» тепер можна подати заяву про пошкоджене РФ майно
Фото: t.me/mintsyfra

Мінцифри в «Дії» запустило сервіс подання заяв до міжнародного Реєстру збитків про пошкоджене та знищене майно внаслідок російської агресії. Про це повідомили у пресслужбі відомства.

На першому етапі власники приватних будинків, квартир, дачних або садових будинків, а також інших житлових приміщень можуть подати заяву про пошкодження або руйнування, якщо вони мають акт про обстеження від місцевої влади.

У майбутньому інші власники зруйнованого чи пошкодженого майна, включаючи тих, чия власність знаходиться на тимчасово окупованих територіях, також зможуть подати заяви. Планується розширити послугу для повідомлень про шкоду життю, здоров'ю, випадки тортур та сексуального насильства. Пізніше ця можливість буде доступна для бізнесу та держави. Щоб скористатися сервісом, необхідно оновити програму.

Інформація з Реєстру буде використовуватись у майбутньому для відшкодування збитків. Процес цього є досить тривалим, і Мінцифри спільно з Мін'юстом та партнерами працюють над прискоренням запуску механізму компенсацій.

Новини по темі: додаток Дія