Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Російські терористи отримують відповіді на їхні удари, - Зеленський про атаку на Дніпро

Російські терористи отримують відповіді на їхні удари, - Зеленський про атаку на Дніпро
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Російські військові завдали ракетного удару по Дніпру, пошкодивши коледж і дитячий садок, постраждали люди. Росія отримуватиме все більш далекосяжні відповіді за такі атаки. Про це у вечірньому зверненні заявив президент України Володимир Зеленський.

- Наразі у Дніпрі тривають рятувальні роботи після російського ракетного удару. Зокрема, пошкоджено будинки коледжу, дитячого садка. Усі служби на місці. І я дякую всім, хто реагує, хто виїжджає на місця ударів, щоб якнайшвидше надати людям допомогу. Це найважливіше, - сказав глава держави.

Зеленський зазначив, що російські терористи отримують відповіді на їхні удари і щоразу це будуть далекобійні відповіді. Він подякував кожному воїну та всім українцям які це забезпечують.

Він заявив, що російська система війни має зіткнутися з реальним опором, і всі, хто бере участь у цій агресії, мають бути впевнені, що не залишаться безкарними. Він наголосив, що ППО для України - це захист життя і має бути активно задіяний проти російської агресії, аби врятувати тисячі життів.

  • 2 квітня близько 16:40 російські військові завдали ракетного удару по Дніпру, внаслідок обстрілу поранення отримали 18 осіб, серед постраждалих п'ятьох дітей. Крім того було зруйновано дитячий садок, коледж та підприємство.
  • 6 березня російські сили атакували торговий центр у Нікополі, викликавши пожежу площею 4000 кв.м. Протягом дня було ще 4 атаки. Пошкоджено 6 будинків, 3 господарські будівлі, автомобіль та лінія електропередачі. Одна жінка постраждала.