26 жовтня
Завантажити ще

РНБО хоче без суду ввести санкції проти великого і середнього бізнесу, - політолог

РНБО хоче без суду ввести санкції проти великого і середнього бізнесу, - політолог
Фото: facebook.com/rnbou

На найближчому засіданні Ради національної безпеки і оборони України можуть бути введені санкції проти представників великого та середнього бізнесу.

Про це на своїй сторінці в фейсбуці повідомив політолог Тарас Семенюк. За його словами, практика введення санкцій нагадує судилище. При цьому ніхто не спирається на висновки експертизи і розслідування правоохоронних органів.

«Правда, і тут,« санкції »будуть бити по кишенях чесних людей і їх репутації. Зі справжніми корупціонерами такі обмеження не працюють. Наприклад, відомий «контрабандист» Вадим Альперін і власник будівельного бізнесу Араік Амірханян незважаючи на чинні санкції продовжують заробляти гроші. Кажуть, що вони просто створили нові компанії і переписали їх на підставних людей. «Сірі схеми» і далі приносять прибуток, а держава втрачає мільйони », - пише Семенюк.

Політолог також згадує ситуацію навколо відставки спікера Дмитра Разумкова. Коли влада особливо не звертала увагу на закон і повелася досить жорстко, знявши його з посади. На цей раз в РНБО будуть діяти аналогічно, ввівши новий пакет обмежень і проти інших людей.

«Так, за моєю інформацією, в цю або наступну п'ятницю будуть вводитися санкції РНБО проти підприємців. І саме для цього вже готують медійне поле. Ну що ж, скочуємося все більше і більше в радянські часи. Коли політична доцільність підміняє собою закон », - резюмував Семенюк.

Новини по темі: малий бізнес РНБО Бізнес