Завантажити ще

Фракція “Слуга народу” офіційно відмовилася ходити на телеканали «Україна» та «Україна 24»

Фракція “Слуга народу” офіційно відмовилася ходити на телеканали «Україна» та «Україна 24»
Фото: sluga-narodu.com

Фракція " Слуга народу " має намір ігнорувати "олігархічні" телеканали. Про це йдеться у заяві, опублікованій прессекретарем Юлією Палійчук.

- Сьогодні наша команда прийняла спільне рішення – ігнорувати медіа, які власник навмисно перетворює на свій корпоративний гучномовець для шантажу держави та суспільства, – сказано у повідомленні.

На думку фракції, останніми місяцями телеканали «Україна» та «Україна 24» перетворилися на «ДТЕК 24» та «Олігарх». На думку нардепів, власник (ім'я Ріната Ахметова у заяві не вказано) використовує телеканали та журналістів для лобіювання бізнес- та політичних інтересів.

- Коли олігарх дозволить редакціям та журналістам повернутися до роботи за загальноприйнятими стандартами журналістики, ми переглянемо своє рішення, - пообіцяли у “Слуга народу”.

Телеканали «Україна» та «Україна 24» звинуватили у поширенні фейків, маніпуляціях та ненаданні права на відповідь.

У фракції запевнили, що залишаються відкритими для ЗМІ, які працюють незалежно та збалансовано.

На сайті партії "Слуга народу" йдеться, що із заявою виступила не вся фракція, а "низка спікерів від фракції "Слуга народу".

До речі

19 листопада радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк пояснив, чому представники влади відмовилися прийти на програму "Свобода слова Савіка Шустера" на телеканалі "Україна". Подоляк заявив, що запрошення виглядало як "виклик на телевізійний килим олігарха", і ні президент, ні керівник його Офісу "за вказівкою олігарха бігати по ефірах не будуть".

19 жовтня телеведуча програми "Зворотній відлік" на "UA: Перший" Мирослава Барчук заявила, що Офіс президента "давно та жорстко" контролює присутність на ефірах народних депутатів від "Слуги народу". Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк відповів, що для них важливо, щоб на ефірах влада була представлена змістовно та професійно. Президент Володимир Зеленський запевнив, що "ми нічого не погоджуємо, жодних списків".