Завантажити ще

Екс-глава НАБУ Артем Ситник став заступником голови НАЗК

Екс-глава НАБУ Артем Ситник став заступником голови НАЗК
Фото: nabu.gov.ua

Колишній голова НАБУ Артем Ситник став заступником голови НАЗК. Про це вдень у четвер повідомили у Фейсбуці Національного агентства із запобігання корупції.

- 12 травня голова НАЗК Олександр Новіков призначив своїм заступником Артема Ситника… Артем Ситник також виконуватиме обов’язки голови в разі відсутності останнього, - сказано у повідомленні прес-служби.

У НАЗК Ситник відповідатиме за наступні напрямки:

  • координація взаємодії з правоохоронними органами та органами прокуратури, у тому числі забезпечення розгляду обґрунтованих висновків про злочини, виявлення активів осіб, причетних до військової агресії проти України;
  • запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;
  • моніторинг та контроль за виконанням актів законодавства з питань етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;

42-річний Артем Ситник прийшов на місце Олександра Стародубцева. Останній продовжить працювати на посаді заступника керівника апарату НАЗК.

Артем Ситник – перший директор НАБУ, яке створили у 2015 році. Його повноваження закінчилися 16 квітня 2022 року. 12 квітня НАБУ повідомило, що обов'язки директора НАБУ виконуватиме перший заступник Гізо Углава.

Новини по темі: НАБУ НАПКА Артем Ситник