Завантажити ще

Частину відділень "Охматдиту" перемістять до інших лікарень Києва - дітей супроводжуватимуть їхні лікарі

Частину відділень
Фото: facebook.com/dshmyhal/

Частину відділень дитячої лікарні "Охматдит", по якій 8 липня вдарили війська РФ, вирішили перемістити до інших лікарень у Києві. Дітей, які проходили там лікування, вже розподілили в інші клініки, але важливо, щоб маленькі пацієнти продовжили свій курс лікування разом із звичними ним лікарями, зазначив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram.

- Після жахливого теракту росіян – удару ракетою по дитячій лікарні Охматдит – маленьких пацієнтів оперативно перевели до різних лікарень Києва. Але для дітей з Охматдиту як ніколи важливо бути разом, продовжити лікування зі своїми лікарями, бачити знайомі особи. Тому сьогодні з Міністром охорони здоров'я Віктором Ляшком відвідали локації, куди планується комплексно перемістити частину відділень Охматдиту, доки не відновимо лікарню. Згідно з дорученням уряду, це Київські обласні клінічні лікарні №1 та №2. В даний час триває процес переміщення обладнання. Важливо, щоб у нових місцях було забезпечено необхідні умови для перебування та лікування дітей, - зазначив прем'єр.

Він додав, що відвідав із Ляшком та Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ та Національний інститут раку, які тимчасово прийняли частину пацієнтів. Усі зазначені медичні установи виділили найкращі приміщення та обладнання для маленьких пацієнтів, наголосив Шмигаль.