Завантажити ще

Винищувачі F-16 від Данії та Нідерландів вже на шляху до України, - Блінкен

Винищувачі F-16 від Данії та Нідерландів вже на шляху до України, - Блінкен
Фото: facebook.com/Antonyjohnb1

Данія та Нідерланди вже почали передачу Україні винищувачів F-16, які допоможуть захиститись від російської агресії. Літаки незабаром зможуть стати на захист українського неба. Про це заявив держсекретар США Ентоні Блінкен на саміті НАТО, інформацію також підтвердила пресслужба Білого дому.

- Я радий оголосити, що поки ми зараз розмовляємо, ведеться передача F-16 Україні з Данії, Нідерландів. І ці літаки літатимуть в українському небі цього літа, - розповів Блінкен. - Літаки передають, щоб переконатися, що Україна зможе продовжувати ефективний захист від російської агресії.

Крім цього, Блінкен повідомив, що протягом наступних кількох днів буде представлено "потужний пакет" допомоги для України, який "побудує чіткий і міцний міст для членства України в НАТО".

У пресслужбі Білого дому зазначили, що уряди Данії та Нідерландів перебувають у процесі передачі Україні F-16 американського виробництва за підтримки Сполучених Штатів. І "Україна почне літати на F-16 вже цього літа". Більш детальних подробиць про постачання розкривати не стали з міркувань безпеки.