Завантажити ще

«Під полковника Борисова «копали» не через корупцію, а тому що хотіли підібратися до Залужного» - політолог про резонансу справу

«Під полковника Борисова «копали» не через корупцію, а тому що хотіли підібратися до Залужного» - політолог про резонансу справу

Справа колишнього одеського воєнкома Євгена Борисова не є такою зрозумілою, якою здається на перший погляд. Є думка, що таким чином, використовуючи полковника, хотіли мати важелі тиску на ексголовкома ЗСУ Валерія Залужного. Таку думку висловив політолог Валентин Гайдай в ефірі ізраїльського телеканалу Iton-TV.

За словами експерта, офіційною причиною справи є нібито «незаконне збагачення» військового. При цьому Борисов самостійно прийшов у ДБР, аби дати свідчення стосовного цих звинувачень.

«Все б нічого, якби Борисова не пов’язували з найближчим оточенням Залужного. І є така думка, що під нього «копали» не через корупцію – можливо, там взагалі немає корупційної складової, а щоб підібратися до Залужного, мати на нього важелі впливу», - припускає політолог.

Він нагадує, що коли справа почала набирати суспільний розголос та резонанс, полковник Борисов сам завітав до правоохоронців, аби в усьому розібратися та захистити свою репутацію. Однак потім все одно його помістили в СІЗО.

«Виникає питання, чи справді все так «ясно» в справі Борисова? Чи може, там є якийсь політичний підтекст? Чи не хотіли, використовуючи всю цю історію с Борисовим, підібратися до Залужного?» - задається питаннями Гайдай.

Виходить, що цілилися в Залужного, а там вже «хто під руку потрапить», відповів на це ведучий.