Завантажити ще

Сирський провів зустріч із командирами, медиками та волонтерами щодо зменшення втрат на фронті

Сирський провів зустріч із командирами, медиками та волонтерами щодо зменшення втрат на фронті
Фото: facebook.com/CinCAFofUkraine

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у понеділок, 24 червня, провів зустріч із командирами, відповідальними за підготовку бійців, представниками навчальних центрів, ТЦК та СП, командуванням Медичних сил, бойовими медиками, волонтерами та громадськими діячами. На зустрічі обговорювали фактори, що впливають на збереження життя українських бійців. Про це Головком повідомив у Facebook.

- Ключове – це якісна підготовка бійців. У цій сфері є над чим працювати. Переконаний, що навчання військовослужбовців потрібно постійно вдосконалювати, щоб їхня підготовка відповідала актуальним викликам бойової обстановки. Також обговорили технологічну складову, яка впливає на збереження життя наших воїнів. Один із напрямків – максимальне забезпечення Сил оборони України сучасними безпілотними системами різних модифікацій та розробка роботизованих платформ, – зазначив Сирський.

На зустрічі також обговорювали надання медичної допомоги пораненим безпосередньо на полі бою, а також своєчасну евакуацію, зокрема з використанням наземних роботизованих платформ.