Завантажити ще

Кабмін визначив форму посвідчення для вручення повісток військовозобов'язаним

Кабмін визначив форму посвідчення для вручення повісток військовозобов'язаним
Фото: znaj.ua

Уряд визначив форму службового посвідчення для осіб, які вручають повістки чоловікам. Цей документ представники ТЦК та інші посадові особи зобов'язані будуть пред'являти на вимогу громадян. Про це повідомив у своєму тТелеграм-каналі представник Кабінету міністрів у парламенті Тарас Мельничук.

- Закріплено, що таке посвідчення є дійсним на території адміністративно-територіальної одиниці, на яку поширюється юрисдикція відповідної місцевої державної адміністрації (військової адміністрації), головою (начальником) якої видано посвідчення, у разі пред'явлення паспорта громадянина України (посвідчення офіцера, військового квитка), - уточнив Мельничук.

Такі нововведення передбачають зміни, внесені Кабміном до ухвали № 560 "Порядок проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації на особливий період". Сам текст постанови поки що відсутній на сайті Кабміну, і як має виглядати це посвідчення, наразі невідомо.

  • 18 червня у Львівській області суд визнав 31-річного мешканця Злочівського району винним у ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України). Чоловік без поважної причини не з'явився за повісткою до територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проходження служби у лавах Збройних сил України.
  • 17 червня міністр юстиції України Денис Малюська заявив, що під час першої хвилі мобілізації ув'язнених у ЗСУ на добровільних засадах можна буде поповнити військо щонайменше на чотири тисячі осіб.
    Наразі засуджені проходитимуть службу лише у частинах, повністю сформованих із колишніх ув'язнених, якими керуватимуть кадрові військові.

Новини по темі: військкомат Мобілізація