13 липня
Завантажити ще

Трамп пригрозив "згорнути" допомогу Україні: Вирішу питання до того, як зайду до Білого дому

Трамп пригрозив
Фото: Браян Снайдер/REUTERS

Колишній президент Сполучених Штатів Дональд Трампа розкритикував чинну владу країни за масштабну підтримку України. Він пообіцяв "розв'язати це питання" ще до того, як знову "займе" посаду американського лідера на майбутніх президентських виборах. Про це він заявив під час виступу на передвиборчому заході у Детройті.

У своїй промові Трамп згадав про допомогу Україні, "запити якої ніколи не припиняються". Президента нашої країни Володимира Зеленського колишній американський лідер назвав "найкращим агентом із продажу".

- Зеленський, можливо, найкращий агент із продажу серед усіх політиків, які колись жили. Щоразу, як він приїжджає до нашої країни, він їде звідси з 60 мільярдами доларів, - підкреслив він.

Трамп пригрозив, що питання з масштабною підтримкою України він "вирішить" ще до того, як "зайде до Білого дому президентом".

- Щойно, чотири дні тому, він поїхав із 60 мільярдами. Він приїжджає додому та оголошує, що йому треба ще 60 мільярдів. І це ніколи не припиняється, ніколи не припиняється. Я вирішу питання з цим ще до того, як зайду до Білого дому як президента. Ще бувши обраним президентом, я розв'яжу це питання, - запевнив експрезидент США.

  • 31 травня Дональда Трампа визнали винним у справі про гроші, які його адвокат Майкл Коен заплатив порноакторці Стормі Деніелс за мовчання про їхній зв'язок. Теоретично йому може загрожувати від 4 до 136 років за ґратами, проте експерти прогнозують, що покарання навряд чи пов'язане з позбавленням волі.
  • 30 квітня в Нью-Йорку суддя визнав колишнього президента США Дональда Трампа винним у порушенні заборони публікації в соцмережах інформації про суд над ним. Експрезидента зобов'язали виплатити 9 тисяч доларів штрафу. Суддя також попередив, що не зазнає подальших порушень своїх наказів і погрожує порушнику позбавленням волі.
Новини по темі: Дональд Трамп Новини США