Завантажити ще

Зеленський зустрівся з лідерами країн G7 та заявив про нові можливості для перемоги у війні

Зеленський зустрівся з лідерами країн G7 та заявив про нові можливості для перемоги у війні

Президент Володимир Зеленський, який у четвер прибув до Італії на саміт G7, провів низку зустрічей з лідерами держав і заявив про їхню прихильність до підтримки України. Про це глава держави повідомив у соцмережі.

- Чітка підтримка України, міжнародного права та справедливого миру, - розповів він про зустріч із партнерами. - Щодня зміцнюємо наші позиції та додаємо сили нашому захисту життя. Кожна зустріч – заради того, щоб Україна здобула нові можливості для перемоги. Дякуємо всім нашим партнерам!

 Український лідер також проводить серію двосторонніх зустрічей - з господаркою саміту головою ради міністрів Італії Джорджею Мелоні, прем'єр-міністрами Канади та Британії Джастіном Трюдо і Ріші Сунаком, президентом Європейської ради Шарлем Мішелем і директором-розпорядником МВФ Кристаліною Георгієвою.

На саміті також присутній президент США Джо Байден. Вони вже зустрілися із Зеленським під час першої частини саміту "Групи семи", присвяченої війні в Україні. Раніше радник Білого дому Джон Кірбі анонсував, що президенти також обговорять подальші кроки щодо підтримки України. За його словами, буде зроблено сміливі кроки, щоб показати Путіну, що час не на його боці і він не зможе перечекати підтримку США у боротьбі України за свободу.