Завантажити ще

Найєм після заяви про відставку прозвітував про відновлення об'єктів енергетики та зруйнованих міст

Найєм після заяви про відставку прозвітував про відновлення об'єктів енергетики та зруйнованих міст
Фото: t.me/mustafanayyem

Голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафа Найєм, який 10 червня написав заяву на звільнення, звітував прем'єр-міністрові Денису Шмигалю про реалізацію проектів очолюваного ним відомства. Йдеться, перш за все, про проекти щодо захисту об'єктів енергетики, відновлення населених пунктів та забезпечення роботи пропускних пунктів. Про це Найєм повідомив у Telegram.

- Звіт відбувся сьогодні під головуванням прем'єр-міністра у відповідь на звернення щодо виконання Агентством відновлення робіт з облаштування інженерно-технічного захисту II рівня на об'єктах критичної інфраструктури енергетичного сектора, реалізації експериментального проекту з відновлення населених пунктів, які постраждали внаслідок збройної агресії РФ, а також забезпечення безперебійного функціонування міжнародних автомобільних пунктів пропуску через державний кордон, – написав Найєм.

Агентство відновлення опублікувало у Facebook коротку інформацію про реалізацію проектів, яку Найєм надав під час наради в Кабміні. Найбільшим їх було спорудження захисних конструкцій на об'єктах енергетики. До зони відповідальності Агентства належить захист 22 розподільчих електричних підстанцій НЕК "Укренерго" ІІ-им від БПЛА та уламків ракет та ІІІ-им рівнем захисту від ракет. Наразі Агентство на 82% завершило основні будівельні роботи з влаштування споруд II-го рівня захисту у 14 областях країни, прозвітували у відомстві. Завершено основні будівельні роботи на 20 критично важливих елементах (17 автотрансформаторів, 1 головний щит управління, 2 будинки релейних панелей) на 14 електричних підстанціях у 12 регіонах. На завершальному етапі основні будівельні роботи на 23 критично важливих елементах. Усього буде захищено 43 критично важливі елементи на електричних підстанціях НЕК "Укренерго".