Завантажити ще

Суд залишив Коломойського під вартою у справі про підготовку замаху у 2003 році

Суд залишив Коломойського під вартою у справі про підготовку замаху у 2003 році
Фото: facebook.com/yan.dobronosov

Печерський районний суд Києва у четвер, 30 травня, залишив у силі запобіжний захід українському бізнесмену Ігорю Коломойському у вигляді тримання під вартою терміном на 60 днів без можливості застави. Таким чином, суд підтримав сторону обвинувачення, передає кореспондент УНІАН.

Коломойського звинувачують у підбурюванні до замаху на юриста Сергія Карпенка у 2003 році. Адвокати намагалися оскаржити попереднє рішення суду, кажучи, що достатніх доказів з боку обвинувачення немає. Окрім того, Коломойський утримується під вартою в рамках іншого кримінального провадження. Отже, жодних ризиків для цього слідства він не може нести.

8 травня бізнесмена Ігоря Коломойського повідомили про підозру - нібито він доручив замовити вбивство людини. За даними слідства, підозрюваний начебто замовив убивство директора однієї з юридичних компаній за невиконання вимог щодо анулювання та визнання недійсними рішень загальних зборів акціонерів відкритого акціонерного товариства. Як повідомляється, четверо людей потім напали на адвоката та побили його (він вижив).

Новини по темі: Коломойський Суд