Завантажити ще

Зеленський назвав нудними заяви Путіна про "нелегітимність" президента України

Зеленський назвав нудними заяви Путіна про
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський відреагував на висловлювання представників влади Росії про нібито "нелегітимність" президента України. Він назвав їх нудними та нецікавими. Про це йшлося в інтерв'ю голови держави іноземним журналістам.

- Ці висловлювання нелегітимного президента Російської Федерації щодо легітимності президента України, чесно кажучи, нудні, нецікаві. Усі адекватні люди, які вміють читати закон, а я вважаю, що якщо ти вмієш читати, то прочитай і знайди висновок. І все. Тому мене це взагалі не дуже непокоїть, – сказав президент.

Російські ЗМІ активно розповсюджують дезінформацію про те, що Зеленський нібито "нелегітимний", оскільки його термін повноважень нібито закінчився 20 травня через п'ять років після інавгурації. Проте існує загальний консенсус, що проведення виборів в Україні під час війни неможливе.

  • Раніше Зеленський заявив, що вибори в Україні можуть відбутися під час воєнного стану, якщо будуть внесені зміни до законодавства та організовано голосування таким чином, щоб воно було безпечним та доступним для всіх українців, включаючи тих, хто перебуває всередині країни, на фронті та за кордоном.
  • Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що після закінчення п'ятирічного терміну повноважень – 21 травня 2024 року – президент України Володимир Зеленський не втратить своєї легітимності. Його повноваження триватимуть до обрання наступного глави держави.
  • У Центральній виборчій комісії заявили, що жодних проблем із легітимністю президента Володимира Зеленського після 20 травня немає. На думку комісії, він має виконувати свої повноваження до вступу на посаду наступника. А вибори президента мають бути призначені протягом 30 днів після завершення воєнного стану.
Новини по темі: Володимир Зеленський