Завантажити ще

Україна оснастила морські дрони Sea Baby РСЗВ «Град» (оновлено)

Україна оснастила морські дрони Sea Baby РСЗВ «Град» (оновлено)
Фото: pravda.com.ua

Україна оснастила морські дрони Sea Baby реактивними системами залпового вогню «Град». Про це 21 травня розповіло джерело в СБУ, повідомила “Українська правда”. У ніч проти 20 травня модернізовані безпілотники ефективно відпрацювали з моря по позиціях російських окупантів на Кінбурнській косі у Миколаївській області.

- Sea Baby - це не просто дрон, а багатофункціональна платформа, яка постійно вдосконалюється. І сьогодні ми можемо підтвердити, що вони оснащені реактивною системою залпового вогню, і це технологічне рішення вже показує потужні результати. Тож на ворога чекають нові сюрпризи. Працюємо, як завжди, ефективно, - сказав співрозмовник видання.

Згодом фандрейзингова платформа United24 підтвердила цю інформацію та опублікувала кадри з випробувань Sea Baby взимку та безпосередньо з виробництва дронів.

- Пам’ятаєте наш збір на морські човни СБУ Sea Baby з Олегом Гороховським та monobank, Стерненком та Лаченом, який ви закрили за 36 годин? Відтепер човни оснащені системами «Град» і вже активно залучені в бойові операції. Позаминулої ночі Sea Baby СБУ спільно з ВМСУ ефективно відпрацювали з моря по позиціях росіян на Кінбурнській косі. Дякуємо всім, хто долучився до збору — кожен ваш внесок працює! - сказано у телеграм-каналі United24.

Увечері 21 травня російський телеграм-канал “Там за туманами” заявив, що Україна відпрацювала у районі Кінбурнської коси “саморобним боєприпасом” з розвиненого ударного безекіпажного катера. На опублікованому відео з палуби дрона випустили щонайменше шість реактивних снарядів. 

  • 9 травня дрон СБУ вперше досяг республіки Башкортостан у Росії, подолавши рекордні 1 500 кілометрів та уразивши НПЗ "Газпром нефтехим Салават".
  • Б'ють не по-дитячому – морські дрони України від «Малюка» до «Козака Мамая».