Завантажити ще

Росія хоче розширити війну, Україна готується до всіх варіантів розвитку подій, - Зеленський

Росія хоче розширити війну, Україна готується до всіх варіантів розвитку подій, - Зеленський
Фото: facebook.com/president.gov.ua

Російські війська продовжують спроби просунутися на Харківщині. Тим самим РФ намагається розширити війну, але Україна готується до всіх варіантів розвитку подій. Про це у своєму вечірньому відеозверненні заявив президент Володимир Зеленський.

- Зараз завдяки нашим Силам, нашим заходам вдалося надати впевненості напряму Вовчанська. Але російські обстріли не припиняються, є погрози. Сьогодні, зокрема, було поранено керівника адміністрації Вовчанська. Наші контрударні дії продовжуються – продовжуються і в інших районах у прикордонній області. І наших результатів у відображенні штурмів, у знищенні окупанта має стати більше. "Росія намагається розширити війну, супроводжує це незмінно порожніми словами про мир", - сказав Зеленський.

Президент зазначив, що важливо змусити Росію до реального, справедливого світу всіма засобами. Він також повідомив, що на Ставці верховного головнокомандувача 16 травня було заслухано доповіді про подальші наміри російських окупантів. Україні відомо про їхні плани та військові готуються до різних варіантів розвитку подій на фронті.