25 червня
Завантажити ще

На Харківщині важкі бої, туди стягують додаткові сили ЗСУ, - Зеленський

На Харківщині важкі бої, туди стягують додаткові сили ЗСУ, - Зеленський
Фото: President.gov.ua

Український лідер Володимир Зеленський у суботу, 11 травня, двічі заслухав доповіді головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського. За їхніми підсумками президент повідомив про посилення позицій на Харківщині, де продовжуються оборонні операції. Про це Зеленський сказав у своєму вечірньому відеозверненні.

- Сьогодні увага передусім фронту – ситуації у тих наших районах, де зараз найбільше ризиків російських наступальних дій. Наші оборонні операції тривають на Харківщині, в районі сіл Стрілечтя, Червоне, Мороховець, Олійникове, Лук'янці, Гатище, Плетенівка. Це прикордонні села. Наші війська вже другу добу ведуть там контрударні дії, захищаючи українську територію... Сьогодні і вранці, і ось щойно були доповіді головкому Олександра Сирського. Зміцнюємо наші позиції, зокрема на Харківщині – додаємо туди сили. Артилерія працює саме так, як треба, – розповів Зеленський.

За словами президента, також особливо напруженою залишається ситуація у Донецькій області, зокрема на Покровському напрямку, у районі Семенівки та Нетайлово. Там щодобово відбувається понад 30 бойових зіткнень. "Вкрай складно", - прокоментував він ситуацію на цьому напрямі.