20 червня
Завантажити ще

У Запоріжжі виконувачем обов'язків мера буде Регіна Харченко

У Запоріжжі виконувачем обов'язків мера буде Регіна Харченко
Фото: censor.net

Депутати Запорізької міськради обрали нового секретаря міськради. Нею стала Регіна Харченко, яка тепер також виконуватиме обов'язки міського голови. Про це повідомив глава ОВА Іван Федоров і назвав це рішення історичним.

- Щойно 37 депутатів Запорізької міської ради під час сесії ухвалили історичне рішення - обрали нового виконувача обовʼязків міського голови Запоріжжя Регіну Харченко, - йдеться в повідомлення.

За словами Федорова, остання повноцінна сесія міськради відбулась 22 грудня 2023 року. Тому, зазначив він, понад 200 питань життєдіяльності Запоріжжя були фактично заморожені та чекали на вирішення.

До слова, лише дві жінки у незалежній Україні ставали мерами облцентрів. Це Людмила Коберник, яка очолювала Херсон у 1994-1997 роках, та Віра Шелудченко, яка керувала Житомиром у 2006-2010 роках.

  • 24 квітня депутати Запорізької міськради проголосували за дострокове припинення повноважень Анатолія Куртєва, який тимчасово виконував обов’язки мера та був секретарем міськради. Куртєв вранці оприлюднив звернення до президента Зеленського з проханням посприяти ситуації, яка склалася у Запорізькій міській раді у звʼязку з нібито тиском голови Запорізької ОВА Івана Федорова на органи місцевого самоврядування.
  • У серпні минулого року в.о. мера Запоріжжя Куртєва звинуватили у незаконному збагаченні на 9 мільйонів гривень. Він з 2021 року виконував обовʼязки мера. У серпні 2022 року детективи НАБУ під час обшуку квартири, яку Куртєв орендував спільно зі своїм помічником, вилучили майже 600 тисяч гривень, $230 тисяч та €650. Куртєв сказав, що нічого не знає про ці гроші. 

 

Новини по темі: Новини Запоріжжя