Завантажити ще

Зеленський доручив розвідці з'ясувати плани Росії зі знищення інфраструктури України

Зеленський доручив розвідці з'ясувати плани Росії зі знищення інфраструктури України
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Український лідер Володимир Зеленський у понеділок, 22 квітня, провів чергове засідання Ставки Верховного головнокомандувача. Обговорили фронт, виробництво зброї та захист інфраструктури. Президент дав доручення розвідці з'ясувати плани РФ зі знищення нашої інфраструктури. Про це повідомляє Telegram-канал президента.

- Насамперед – фронт. Була доповідь Головкома Олександра Сирського. Окупаційна армія має на меті без урахування власних втрат демонструвати хоч якісь перемоги до 9 Травня. Наразі їх підганяють ще й позитивні рішення друзів України. Нашим воїнам складно, але надходження необхідної допомоги вирівняє ситуацію. Саме тому підтримка конкретною зброєю, яка є у наших партнерів, необхідна нам невідкладно, - сказав президент.

Також було обговорено питання виробництва Україною озброєння. Глава Міноборони Рустем Умєров доповів, що Україна працює над новим форматом угод, який, з одного боку, не обтяжуватиме військовий бюджет, а з іншого – гарантуватиме виробникам довгострокові зобов'язання держави.

І третє питання – це захист України від російського обстрілу.

- На наступну Ставку дав доручення зібрати все, що відомо нашим розвідкам про наміри російських терористів знищувати цивільну інфраструктуру, та підготувати вичерпний план подальших дій: посилення фізичного захисту, де це працює, перерозподіл систем ППО та децентралізація, де це можливо, - розповів президент.