28 травня
Завантажити ще

Зеленський у Дніпрі відвідав зруйнований російською ракетою будинок

Зеленський у Дніпрі відвідав зруйнований російською ракетою будинок
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський у п'ятницю, 19 квітня, прибув із робочим візитом до міста Дніпро, яке вранці атакувала Російська Федерація. Про це повідомляє Telegram-канал.

– Дніпро. Нарада щодо ситуації в області, захисту Дніпра, всіх міст та громад регіону. Доповіді щодо об'єктів критичної інфраструктури, будівництва захисних споруд, відновлення та модернізації об'єктів енергетики, - написав президент.

Також президент подякував рятувальникам, які ліквідують наслідки російського ракетного удару по Дніпру. Він підкреслив, що дуже важливо, щоб кожен, хто потребує допомоги, зараз отримував її.

В офісі президента також розповіли, що під час візиту Зеленський оглянув п'ятиповерховий будинок, пошкоджений внаслідок нічного масованого ракетного обстрілу. Главі держави доповіли про ліквідацію наслідків удару. У будинку повністю зруйновано два поверхи. Також постраждали сусідні будівлі та вокзал. Для людей на місці розгорнули два пункти психологічної допомоги. У Дніпрі також пошкоджено локомотивне депо. У населених пунктах області зруйновано низку об'єктів інфраструктури.